بیهوشی

26 دسامبر 2016

kkk asked 1 سال ago

سلام اقای دکتر میخواستم درباره بیهوشی عمل بینی توضیح بدید؟ آیا اگر بیهوشی کامل بشه بعد عمل خیلی اذیت داره؟شما چه روشی را ترجیح می دهید؟

1 Answers
dr-sabeti عضو سایت answered 1 سال ago

سلام دوست عزیزم, بیهوشی در هر حال ابزاری است برای راحتی بیشتر بیمار و چراح. ما عواملی چند رابرای گزینش نوع بیهوشی در نظر میگیریم(منظور از ما هم جراح وهم متخصص بیهوشی است).همه انواع روشهای بیهوشی که امروزه بکار میروند دارای نقاط قوت و ضعف هستند و با در نظر گرفتن همه این نکات برای یک بیمار خاص نوع انجام بیهوشی تعیین میشود.رویهمرفته میتوان گفت برقراری بیهوشی و پایان دادن به آن برای بیماران,نسبتا ساده و بی دردسر است و با ظهور دارو های مدرن و روشهای نوین بیهوشی امروزه رضایتمندی بیماران از فرایند بیهوشی و همچنین درجه امن بودن آن به نحو چشمگیری افزایش یافته است. البته همه اینها در شرایطی است که بیمار در اتاق عمل مجهز و استاندارد و زیر نظر متخصص مجرب باشد.                                       شرایط پس از عمل بیمار چندان ارتباطی به نوع بیهوشی ندارد و همانگونه که گفته شد امروزه رضایت بیماران عزیز از دوره پس از عمل نسبت به مثلا پنج یا ده سال پیش پیشرفت خوبی را نشان میدهد.مراقبتهای پرستاری پس از عمل در این میزان رضایت نقش بسزایی دارند و به همین دلیل تاکید دوباره بر جراحی در مرکز معتبرومجهز می نمایم.روش من معمولا بیهوشی کامل است.

آدرس مطب 1 (یکشنبه و چهارشنبه): میدان ونک، ضلع شمال شرقی، ابتدای کوچه صانعی، پلاک 33، واحد 25
تلفن: 09018076575 - 02188200720

آدرس مطب 2 (شنبه و دوشنبه): خیابان قائم مقام فراهانی، روبروی تهران کلینیک، کوچه چهارم، پلاک 20، ساختمان پزشکان شفا، طبقه دوم، واحد 8
تلفن: 09358259820 - 02188540183