جراحی برجسته سازی گونه با پروتز یا تزریق چربی

19 جولای 2016

تزریق چربی

تزریق چربی عبارتست از انتقال چربی از محلی مانند شکم، پهلوها، ران ها، داخل زانوها و … به محلی دیگر چون صورت، سینه و … از بدن همان فرد. از آنجا که چربی بافت طبیعی خود شخص بوده و معمولا در اکثر افراد به میزان کافی در دسترس است، می توان به بی عارضه بودن آن و قابل تکرار بودنش مطمین بود.

می توانیم از تزریق چربی برای برجسته سازی اجزا صورت مانند گونه گذاری، پرکردن خط خنده، فرم دهی لب ها و بهبود وضعیت چین و چروک ها و افتادگی حاصل از افزایش سن و بازسازی بالاتنه(پستان) استفاده کرد.باید توجه داشت که جراح ماهر با بکارگیری جدیدترین و به روزترین شیوه ها سعی در انجام بهترین و ماندگارترین تزریق را میکند اما علیرغم همه کوشش ها باز هم درصدی از چربی که بسته به محل تزریق میتواند چشمگیر هم باشد در پایان جذب خواهد شد. بدین ترتیب بیمار باید انتظار تزریق کمی بیش از اندازه معمول را به امید بیشتر باقی ماندن اثر آن از سوی جراح بپذیرد.

قبل از عمل آمادگی خاصی نیاز نیست، فقط لازم است بیمار از 2 هفته قبل مصرف آسپرین، بروفن، ایندومتاسین و دیکلوفناک را قطع کند.

آنچه بعد از تزریق چربی باید رعایت کنید:
روی موضع تزریق فشار نیاورید و آنرا جابجا نکنید( دست کم تا 10 روز).
برای کاهش ورم محل تزریق می توانید تا چند روز ازکمپرس یخ استفاده کنید.
با قراردادن بدن در زاویه 45 درجه به تخلیه مایعات از محل تزریق کمک کنید. این کار را تا چند روز ادامه دهید.
تا یک هفته ورزش نکنید و بعداز آن با ورزش های سبک شروع نمایید.
آنتی بیوتیک و مسکن را طبق نظر پزشک خود مصرف کنید.

آدرس مطب 1 (یکشنبه و چهارشنبه): میدان ونک، ضلع شمال شرقی، ابتدای کوچه صانعی، پلاک 33، واحد 25
تلفن: 09018076575 - 02188200720

آدرس مطب 2 (شنبه و دوشنبه): خیابان قائم مقام فراهانی، روبروی تهران کلینیک، کوچه چهارم، پلاک 20، ساختمان پزشکان شفا، طبقه دوم، واحد 8
تلفن: 09358259820 - 02188540183